Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a intuice
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Aktivace velkých krystalů v zemi

PUBLIKOVÁNO: 06.09.2016, AKTUALIZACE: 05.03.2018

Aktivace velkých krystalů v zemi pokračuje. K aktivaci dochází přes propojení krystalů uprostřed hrudi všech zúčastněných. Při setkání se generuje velké množství energie.

Dochází ke spontánnímu stahování hvězdné energie, energie zdroje. Shora jde ke krystalu v hrudi jasný paprsek laserového světla, který se přes něj odrazí a pokračuje dál k velkému krystalu v zemi, který se aktivuje. Kolem nás je spoustu bytostí, které asistují tomuto procesu léčení.

Je to aktivace křišťálového těla - křišťálové energie, jasu člověka, jeho jednoznačné síly a průzračnosti. Křišťálová energie přináší na Zem čistotu. Díky ní se po celém těle aktivují krystalky světla. Celé tělo se pročišťuje. Když se silně aktivuje křišťál uprostřed hrudi, člověk si uvědomuje svou jemnost a citlivost. Může to přinést i velkou bolest.

Pokud člověk tu bolest pustí, dochází k rozpůlení krystalu v hrudi, z jehož mezery vychází to nejjasnější a nejčistší světlo, které z člověka může vyzařovat. Je vidět jeho ryzost a světlo. Je v těle a zároveň září. Ostatní lidé tento proces energeticky podporují.

Křišťálová energie pročišťuje nejhlouběji položené systémy, které brání jeho světlu se plně projevit.

Krystaly nám pomáhají žít svou nevinnost, pravdu a čistotu.

Ivana Valová
www.atlantskaskola.cz


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.