Atlantská škola
Home Kalendář kurzů Studijní plán Články a recenze Registrace Kontakt
[ LOGIN ]
Články o Atlantidě
Spirituální psychologie
Starodávné civilizace
Třetí oko a mysl
Spirituální integrita
Hvězdy a krystaly
Lightworker
Fyzické tělo a instinkt
Láska a komunikace
Recenze

Aktivace velkých krystalů v zemi

PUBLIKOVÁNO: 09.06.2016, AKTUALIZACE: 04.12.2017

Aktivace velkých krystalů v zemi pokračuje. K aktivaci dochází přes propojení krystalů uprostřed hrudi všech zúčastněných. Při setkání se generuje velké množství energie.

Dochází ke spontánnímu stahování hvězdné energie, energie zdroje. Z vrchu jde ke krystalu v hrudi jasný paprsek laserového světla, který se přes něj odrazí a pokračuje dál k velkému krystalu v zemi, který se aktivuje. Kolem nás je spoustu bytostí, které asistují tomuto procesu.

Je to aktivace křišťálové energie – jasnosti, síly a průzračnosti. Křišťálová energie přináší čistotu. Aktivují se díky ní krystalky po celém těle. Pročistí se celé tělo. Tento proces je ale pro tělo energeticky náročný. Když se silně aktivuje křišťál uvnitř hrudi, člověk si uvědomuje svou jemnost a citlivost. Což ho může položit a přinést velkou bolest.

Pokud člověk tu bolest pustí, dochází k rozpůlení krystalu v hrudi, z jehož mezery vychází to nejjasnější a nejčistší světlo, které může být. V člověku je vidět jeho ryzost a světlo. Je plně v těle a zároveň září. Ostatní lidé tento proces energeticky podporují.

Je vidět, že křišťálová energie se neaktivuje přes krásu a sílu, ale přes bolest. Zářila z Ježíše silnější energie, když léčil lidi, nebo když byl na kříži? Křišťálová energie pročišťuje nejhlouběji položené systémy, které brání jeho světlu se plně projevit.

Krystaly nám pomáhají žít svou nevinnost, pravdu a čistotu.

Ivana Valová


[ HOME | KALENDÁŘ KURZŮ | STUDIJNÍ PLÁN | ČLÁNKY A RECENZE RSS | REGISTRACE | KONTAKT ]

Atlantská škola
Design a tvorba stránek Business Logic s.r.o.